OGŁOSZENIE w sprawie ustalenia wysokości stypendium socjalnego oraz stypendium dla osób niepełnosprawnych

OGŁOSZENIE w sprawie posiedzenia Uczelnianej Komisji Stypendialnej

INFORMACJA o kredytach studenckich

Szanowny Kandydacie/Studencie!!!

Jeśli poszukujesz mieszkania w doborowym towarzystwie i miłej atmosferze – Dom Studenta PWSZ w Nowym Sączu przy ul. Długosza 61 to miejsce dla Ciebie!

Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta. Dużą zaletą usytuowania jest bliskość Instytutów Uczelni – od 5 do 15 minut pieszo.

W akademiku może zamieszkać 176 studentów w nowocześnie wyposażonych pokojach jedno, dwu i trzyosobowych, które są umeblowane i wyposażone w łazienki. Każdy pokój posiada łącze internetowe. Dom Studenta posiada także ogólnodostępne kuchnie, a także ogólnodostępną salę telewizyjną. Istnieje możliwość skorzystania z całodziennego wyżywienia za odpłatnością.

Dom Studenta to jedyne takie miejsce w Nowym Sączu, które jest obliczone na każdą kieszeń, a funkcjonalne i nowoczesne wyposażenie zapewnia świetne warunki do nauki.

Wnioski o przyznanie miejsca w Domu Studenta należy złożyć do dnia 10.08.2018 r. (DS, ul. Długosza 61, Nowy Sącz).

Wniosek o przyznanie miejsca w Domu Studenta w roku akademickim 2018/2019

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. wchodzi w życie nowy Regulamin studiów przyjęty Uchwałą Nr 18/2017 Senatu Państwowej Wyższej Szkoły zawodowej w Nowym Sączu z dnia 17 marca 2017 r.

W związku ze zmianą Regulaminu studiów, Studenci studiów stacjonarnych proszeni są o zgłaszanie się do sekretariatów instytutów celem podpisania aneksu do zawartej z Uczelnią umowy.

Informujemy, że nowy Regulamin powstał na bazie dotychczasowego, a zmiany dotyczą kwestii, które nie były sprecyzowane szczegółowo i mogły budzić wątpliwości. Wchodzący w życie od 1 października 2017 r. Regulamin został zmieniony w porozumieniu z Uczelnianą Radą Samorządu Studentów.

Nowy Regulamin studiów obejmuje wszystkich Studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Z treścią aktu Studenci mogą zapoznać się na stronie internetowej Uczelni:

http://www.pwsz-ns.edu.pl/dla-studenta/akty-prawne#regulaminy.

Zapraszamy studentów, członków Klubu AZS oraz pracowników do korzystania z pływalni.

Godziny otwarcia

Konsultacje psychologiczne

Poradnie psychologiczne świadczące usługi w ramach NFZ