W miesiącu sierpniu sekretariat Instytutu czynny jest

w dniach:

1.08 – 2.08 w godzinach 7.30 – 13.00

5.08 – 6.08 w godzinach 7.30 – 13.00

7.08 w godzinach 15.00 – 17.00

8.08 – 12.08 w godzinach 7.30 – 13.00

W pozostałe dni sekretariat jest czynny dla studentów :

14 sierpnia 7.30 – 13.00

21 sierpnia 7.30 – 13.00

28 sierpnia 7.30 – 13.00

W pozostałe dni sekretariat Instytutu Ekonomicznego jest zamknięty

Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów to jedna z najważniejszych uroczystości, podsumowująca kilkuletnią pracę studentów i wykładowców. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią zdjęć i krótką relacją z tego wydarzenia.

Instytut Ekonomiczny rozpoczął cykl programów emitowanych w Regionalnej Telewizji Kablowej pt. „Porozmawiajmy o ...”

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu w dniu 11 czerwca 2019 r. zrealizowała Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości.

Wydarzenie miało miejsce w Instytucie Ekonomicznym, a do udziału zostały zaproszone osoby bezrobotne, poszukujące pracy, jak i absolwenci wchodzących na rynek pracy, studenci oraz młodzież uczącą się.

W programie targów przewidziano prezentację firm i ofert pracy w kraju i za granicą, ofert szkoleniowych i kursów zawodowych, indywidualne konsultacje z doradcami zawodowymi w zakresie diagnozy zainteresowań i predyspozycji zawodowych oraz przygotowania dokumentów aplikacyjnych. Swoją ofertę przedstawili pracodawcy chcący pozyskać nowych pracowników. Organizatorzy przewidzieli również możliwość konsultacji z przedstawicielami Państwowej Inspekcji Pracy. Odbyło się spotkanie informacyjne „Studencka sezonowa praca za granicą z siecią EURES”. Istotnym elementem targów była promocja ofert pracy przez urzędy pracy, spraw socjalnych i rodziny z terenu Słowacji.

W dniu 7 czerwca 2019 r. już dwunasty raz w PWSZ odbył się Festiwal Nauki - wydarzenie łączące elementy nauki i zabawy, przeznaczone dla najmłodszych mieszkańców Sądecczyzny.

UWAGA: ZAPISY NA FORUM EKONOMICZNE – NIE PRZEGAP!

LINK REJESTRACYJNY:

KLIKNIJ I WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

aa copy copy

Przedsięwzięcie to wpisuje się w wieloletnią tradycję miasta oraz wspólne działania tych instytucji.

Targi są kierowane przede wszystkim do młodzieży bezrobotnej i poszukującej pracy, absolwentów wchodzących na rynek pracy, studentów, młodzieży uczącej się oraz wszystkich osób zainteresowanych zmianą pracy. Przedsięwzięciem towarzyszącym targom będzie spotkanie informacyjne poświęcone pracy sezonowej dla studentów zarówno w Polsce jak i w krajach Unii Europejskiej.

W programie targów znajdą się także: prezentacja firm i ofert pracy w kraju i za granicą, prezentacja ofert szkoleniowych i kursów zawodowych.

W dniu 31.05.1019 r. w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Nowym Sączu odbył się wykład pt.: „Korzystanie z informacji gospodarczej przewagą konkurencyjną firm – BIG IM”,

W dniu 30.05.1019 r. w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Nowym Sączu odbył się wykład pt.: „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni”, wygłoszony w ramach Sądeckiego Konwersatorium Naukowego przez Pana Mateusza Zająca, Regionalnego Dyrektora Programów Edukacji Ekonomicznej.

Sądeckie Konwersatorium Naukowe „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni”

Instytut Ekonomiczny zaprasza na wykład w ramach Sądeckiego Konwersatorium Naukowego