W 12.12.2018 (środa) w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Nowym Sączu odbył się wykład pt.:"Bezpieczne zakupy w sieci", który poprowadził Jakub Pepłoński z Allegro.

W dniach 5–7 grudnia 2018 r. odbyło się XVI Ogólnopolskie Sympozjum Kół Naukowych pt. „Społeczeństwo wobec wyzwań XXI wieku”, organizowane przez Koło Naukowe Rozwoju Regionalnego i Koło Naukowe Marketer, działające w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął dr hab. inż. Mariusz Cygnar, prof. nadzw. – Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Trzydniowe sympozjum składało się z dwóch części.

Akademickie Koło Turystyczne „ KUKLIK” -10 listopada 2018 - odbyło pierwszą wycieczkę w tym roku akademickim.

Członkowie Koła i sympatycy wyruszyli do Doliny Kościeliskiej.

1

Wczesnym rankiem wyjechaliśmy z Nowego Sącza. Czas podróży upłynął nam na radosnych rozmowach i poznaniu współuczestników wycieczki.

Przed 10. wyruszyliśmy na szlak. Pogoda była wspaniała. Na każdym kroku zachwycały nas wspaniałe widoki ostrych grani Tatr.

2

Podczas wędrówki nie brakowało żartów. Nawiązały się nowe znajomości i przyjaźnie.

Celem naszej wyprawy był Smreczyński Staw. Jego widok zrobił na nas ogromne wrażenie. To mało znane miejsce ale teraz już wszyscy wiemy, że warto je odwiedzić.

3

Następnie udaliśmy się do schroniska na Hali Ornak.

4

Po chwili odpoczynku wyruszyliśmy w dół do parkingu, gdzie czekał na nas autobus. Droga powrotna do Nowego Sącza pełna była radosnej muzyki i śpiewu.

Uczestnikom wycieczki, Zarząd AKT „Kuklik”, dziękuje za odpowiedzialne i sympatyczne uczestnictwo w wyprawie.

Iść z Wami to była ogromna radość!

Już niedługo liczymy na powtórkę.

9.12.2018 zapraszamy serdecznie na spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Koła w górach.

Bliższych informacji szukajcie na naszym Facebooku.

5

Do zobaczenia!

Informujemy,

że w dniu 29 listopada 2018 r. (czwartek)

o godz. 9.00,

s.011 Instytutu Ekonomicznego

odbędzie się spotkanie z Pełnomocnikiem Rektora ds. Studentów Niepełnosprawnych.

Podczas spotkania zostaną omówione min. kwestie możliwości wsparcia wprocesie kształcenia oraz funkcjonowanie osób z orzeczeniem o stopniuniepełnosprawności na Uczelni.

Zapraszamy studentów (powyżej 1 roku studiów) do składania wniosków aplikacyjnych na wyjazdy

w ramach Programu ERASMUS+ do uczelni partnerskich na semestr letni 2018/19.

logo erasmus

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Was do udziału w XVI Ogólnopolskim Sympozjum Kół Naukowych pt. Społeczeństwo wobec wyzwań XXI wieku, która odbędzie się w dniach 5-7 grudnia 2018 r. Organizatorami Sympozjum są: Koło Naukowe Rozwoju Regionalnego oraz Koło Naukowe Marketer działające w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Patronat nad sympozjum objął Rektor Państwowej Wyższej Szkoła Zawodowej w Nowym Sączu – dr hab. inż. Mariusz Cygnar.

W związku z realizacją projektu pn. „Zintegrowany Program Rozwoju Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu” zapraszamy do udziału w szkoleniach Wykładowców/ Nauczycieli akademickich PWSZ w Nowym Sączu

UWAGA!!!

W dniu 12 października 2018

Studenci I roku studiów niestacjonarnych pierwszego stopnia i II stopnia studiów magisterskich

nie mają zajęć dydaktycznych, uczestniczą w spotkaniach i szkoleniach według następującego harmonogramu:

Harmonogram spotkań i szkoleń w dniu 12 października 2018 roku (studia niestacjonarne).

więcej informacji: Małopolska Noc Naukowców 2018