Instytutowa Komisja ds. Jakości Kształcenia (IKdsJK) odpowiada za obiektywną ocenę wdrażania Uczelnianego Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia w Instytucie.

Skład IKdsJK:

Przewodniczący Komisji: dr hab. Jarosław Reszczyński, prof. nadzw.

Członkowie:

• dr Paweł Drobny
  • dr Jarosław A. Handzel
  • mgr Joanna Kantor
  • Weronika Myjak (ekonomia - I stopień)
  • Angelina Zbozień (e- administracja)
  • Anna Przetacznik (ekonomia - II stopień)

Zadania IKdsJK:

• Jest Odpowiedzialna jest za obiektywną ocenę wdrażania Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia w Instytucie.
  • Corocznie przeprowadza audyt wewnętrzny i opracowuje raport samooceny dla każdego kierunku studiów.
  • Przedstawia raport samooceny Uczelnianej Komisji ds. Jakości Kształcenia, Radzie Instytutu oraz Dyrekcji Instytutu.
  • Przedstawia Uczelnianemu Zespołowi ds. Jakości Kształcenia propozycje zmian w funkcjonowaniu Uczelnianego Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia.
  • Przekazuje raport samooceny Dyrektorom pozostałych Instytutów.
  • Opracowuje i wdraża własne procedury podnoszenia jakości kształcenia w Instytucie wynikające ze specyfiki prowadzonych kierunków studiów.