Drodzy Studenci,

Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych
oraz Akademickie Biuro Karier PWSZ w Nowym Sączu

zaprasza na wyjazd szkoleniowy pt. „KOMUNIKACJA I BUDOWANIE RELACJI W GRUPIE”

dla studentów z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i odbędzie się w Krakowie w dniach 06-07.12.2019r. (piątek - sobota).

Oprócz sesji szkoleniowej (sobota) w ramach wyjazdu w piątek proponujemy wyjście do teatru
oraz w zależności od pogody wieczorny spacer po Starówce krakowskiej.

Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem:

Na zgłoszenia (formularz zgłoszeniowy) oczekujemy
do dnia 21.11.2019 r. (czwartek). Formularz należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Planowana godzina wyjazdu z Nowego Sącza - piątek ok. 13.00,

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji wyjazdu zostaną przesłane do uczestników w terminie późniejszym.

wyklady anna m. migdal ogloszenie

24 października, w Galerii Ratusza w Miasteczku Galicyjskim, odbył się wernisaż XI poplenerowej wystawy studentów drugiego roku Edukacji artystycznej „Impresje Skansenowskie”. Wystawę otworzyła dr hab. Iwona Bugajska-Bigos, prof. uczelni, a z ramienia Muzeum Okręgowego Pani Maria Marcinowska.

Plener, prowadzony przez Panią mgr Magdalenę Chadaj w pierwszym tygodniu lipca, w Sądeckim Parku Etnograficznym dzięki przychylności dyrekcji i pracowników Muzeum Okręgowego, był czasem pracy studyjnej oraz interpretacyjnej motywów pejzażowych, architektonicznych oraz wnętrz. Studenci wykonali liczne szkice, rysunki studyjne, obrazy i fotografie. Zaprezentowane prace posiadają zróżnicowaną ekspresję artystyczną wynikającą z twórczych osobowości studentów, a także odmiennych technik artystycznych. Po raz kolejny studenci odkryli nowe oblicza Sądeckiego Skansenu, jednego z najpiękniejszych i najbardziej różnorodnych w Polsce. Wspólna praca wzbogaciła świadomość artystyczną studentów oraz rozwinęła ich warsztatowe umiejętności. W wernisażu udział wzięli autorzy prac - studenci III roku Edukacji artystycznej oraz goście, Wystawę można oglądać do 24 listopada 2019 roku. Serdecznie zapraszamy.

zdjęcia: Wiktoria Radzik

prof plesnar 2

Pogrzeb Pana prof. dr hab. Łukasza Plesnara odbędzie się w piątek 25 października o godz. 11.40 na Cmentarzu Rakowickim.

Zapraszamy studentów PWSZ do składania wniosków aplikacyjnych na wyjazdy

w ramach Programu ERASMUS+ na PRAKTYKI w roku 2020

oraz do uczelni partnerskich na semestr letni 2019/2020

logo erasmus

informacja po rekrutacji

W związku z uroczystością Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 dzień 4 października 2019 r. jest dniem wolnym od zajęć lecz udział w uroczystości jest obowiązkowy.

plakat 2019Szkolenie BHP

Legitymacja studencka:

Studenci, którzy chcą otrzymać legitymację studencką powinni dostarczyć w dniu 1 października br. do sekretariatu dowód wniesienia opłaty w kwocie 22 zł (należy wpłacić na indywidualne konto, które zostało wygenerowane w procesie rekrutacji elektronicznej).

program dz tawersja copy

EGZAMINY WSTĘPNE ! EGZAMINY WSTĘPNE ! EGZAMINY WSTĘPNE!

Drodzy kandydaci przypominamy, iż udział w egzaminach wstępnych dla kandydatów na studia pierwszego lub drugiego stopnia, oraz jednolite studia magisterskie niżej wymienionych kierunków jest OBOWIĄZKOWY i odbywa się według następujących zasad (Nieprzystąpienie do egzaminu – brak pozytywnej oceny z egzaminu wstępnego, eliminuje kandydata z dalszego postępowania rekrutacyjnego.) :

Rekrutacja uzupełniająca III tura:

rozmowa kwalifikacyjna iii tura

Rekrutacja uzupełniająca II tura:

eduk.artyst.sp. nienauczycielska copy copy

pedagogika ii stopień rozmowa kwalifikacyjna copypedagogika jednolite mgr sp. nauczycielskie copylogopedia egzamin

ea z pp