W imieniu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz Małopolskiego Oddziału PFRON serdecznie zapraszam Państwa do udziału w Konferencji „Dopalacze – jak chronić nasze dzieci przed zagrożeniami. Aspekty prawne i psychologiczne”.

Organizowana przy współpracy w Ministerstwem Zdrowia Konferencja odbędzie się w dniu 8 października 2018 r. o godzinie 10.00 w Auli im. prof. Andrzeja Bałandy przy al.Wolności 40 w Nowym Sączu. Gościem specjalnym spotkania będzie Pani Minister Józefa Szczurek-Żelazko, sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia.

konferencja 08.10 nowy sącz program plakat patronaty 1

Jak zwykle w ostatni piątek września odbędzie się w naszej uczelni Małopolska Noc Naukowców.

Już teraz zapraszamy 28 września 2018 r.  w godzinach 16:00-20:00
do Instytutu Technicznego (ul. Zamenhofa 1a)
oraz do Kampusu dydaktyczno-sportowego (ul. Kościuszki 2).

Program Małopolskiej Nocy Naukowców 2018 w PWSZ w Nowym Sączu
jest dostępny na stronie głównej www.pwsz-ns.edu.pl

logo mnn 1   logo mnn 2

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży
Ochotniczych Hufców Pracy w Nowym Sączu,

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
- Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu

oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

zapraszają na:

TRANSGRANICZNE TARGI PRACY, EDUKACJI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

25 maja 2018 r.  10:30-13:00

Instytut Ekonomiczny PWSZ
Nowy Sącz, ul. Jagiellońska 61

Program:

• Prezentacja firm i ofert pracy w kraju i za granicą
  • Prezentacja oferty edukacyjnej szkół policealnych i uczelni
  • Konsultacje indywidualne z doradcami zawodowymi
  • „Kariera na szpilkach” – wykład inspiracyjno-motywacyjny

transgraniczne targi pracy 25.05

Zapraszamy studentów i absolwentów Instytutu Zdrowia do realizacji praktyk w ramach Programu Erasmus+ (od 2 do 12 miesięcy), między innymi w Niemczech:

- Szpital w Wiesbaden www.joho.de

- Bremer Heimstiftung http://www.bremer-heimstiftung.de/

Studenci i absolwenci kierunków pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne oraz fizjoterapia mogą aplikować na tego typu praktyki za pośrednictwem Działu nauki, rozwoju i współpracy (rektorat pok. 14 i 15).

Oferta ta jest bardzo atrakcyjna ze względu na możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego, warunki finansowe oraz doskonałe warunki pracy.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu zaprasza na XI edycję

MAŁOPOLSKIEJ NOCY NAUKOWCÓW

piątek 29 września 2017 r.

w godz: 16:00-20:00.

banner www5 750 100 2017

Tegoroczna impreza odbędzie się na terenie Kampusu Dydaktyczno-Sportowego przy ul. Kościuszki 2

oraz w Instytucie Technicznym przy ul. Zamenhofa 1a.

Małopolska Noc Naukowców to okazja zaszczepienia w młodych umysłach pasji tworzenia i zmieniania świata. Nauka przez zabawę daje możliwość lepszego poznania otoczenia oraz odkrycia tajemnic codziennej pracy naukowców, którzy z roku na rok starają się aby nasze życie było lepsze, łatwiejsze i bardziej nowoczesne. To już jedenasta odsłona naszego uczelnianego przedsięwzięcia, które na przestrzeni lat trwale wpisało się w kalendarz popularnonaukowych imprez. Wydarzenie, adresowane jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale także do wszystkich fascynatów nauki. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie, bo przecież „nauka buduje świat i ułatwia życie”. Doświadczamy tego osobiście każdego dnia. Dla chętnych, jak co roku, przygotowaliśmy program obfitujący w moc atrakcji m.in. liczne wykłady, prezentacje, warsztaty, konkursy, naukę pływania, warsztaty i zajęcia sportowe.

Szczegółowy harmonogram Małopolskiej Nocy Naukowców w Nowym Sączu: na stronie głównej uczelni.

Uwaga: organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

INFORMACJE O KONKURSACH w ramach MNN'2017:

Koordynator projektu: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

logo new stopa1 43278350 6268 480f 9ebf c3727a8a7f3c