Zapraszamy na XII Festiwal Nauki

w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu

7 czerwca 2019 r. godz. 9:00-12:00

na terenie Kampusu dydaktyczno-sportowego

przy ul. Kościuszki 2 w Nowym Sączu.

plakat

 

Szczegółowy program: pobierz

 

Formularz RODO proszę wypełniać dla wszystkich uczestników konkursów wymienionych poniżej.

 

KONKURS_VOICES_OF_NS Regulamin

KONKURS_VOICES_OF_NS Karta_zgloszenia

 

Konkurs Młody matematyk - regulamin i karta zgłoszeń

 

Zawody pływackie dla SP i Gimnazjów REGULAMIN

Zawody pływackie dla uczniów KARTA ZGŁOSZENIA

 

Zabawy ruchowe dla przedszkolaków Regulamin

Zabawy ruchowe dla przedszkolaków KARTA ZGŁOSZENIA

 

Międzyszkolny turniej piłki nożnej - Festiwal Nauki REGULAMIN

Międzyszkolny turniej piłki nożnej - Festiwal Nauki KARTA ZGŁOSZENIA

 

Międzyszkolny turniej piłki siatkowej - Festiwal Nauki REGULAMIN

Międzyszkolny turniej piłki siatkowej - Festiwal Nauki KARTA ZGŁOSZENIA

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzień Kultury Języka to święto kultury różnych obszarów językowych organizowane przez studentów i wykładowców IJO dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dla każdego, komu bliska jest nie tylko polska tradycja.

Od 11 lat społeczność Instytutu Języków Obcych stara się przybliżyć zaproszonym Gościom geografię, historię, zwyczaje, kuchnię i muzykę państw anglo-, niemiecko- i rosyjskojęzycznych. Niezwykle ważnym elementem DKJ jest rozwijanie kompetencji społecznych studentów – to oni (głównie w ramach przedmiotów fakultatywnych) wymyślają i przygotowują gry, zabawy, prezentacje i inne atrakcje.

W DKJ aktywnie uczestniczą również studenci zagraniczni z programu Erasmus. Od lat Goście Dnia Kultury Języka mogą zapoznać się z kulturą takich krajów jak Turcja, Hiszpania i Chiny.

Co roku IJO zaprasza znanych podróżników, fotografów i pisarzy, którzy w swojej twórczości nawiązują do kręgów kulturowych języków angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

W 2019 roku Instytut Języków Obcych PWSZ organizuje Dzień Kultury Języka we współpracy z Zespołem Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu. Zapraszamy na Dzień Kultury Języka już 3 czerwca!

PROGRAM DNIA KULTURY JĘZYKA 2019

dzień kultury języka 2019 plakat 

Młodzi informatycy!

W dniu 5 czerwca 2019 r. w budynku Instytutu Technicznego PWSZ w Nowym Sączu, ul. Zamenhofa 1A, odbędzie się osiemnasta edycja konkursu dla młodych informatyków, ze szkół średnich, gimnazjów i szkół podstawowych.

Uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, zapraszamy na część teoretyczną o godzinie 10.00, następnie o godzinie 11.30 odbędzie się część praktyczna, do wyboru języki programowania: Pascal, C, C++, C#,  Logo.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszenia

Termin zgłaszania kandydatów: do 4 czerwca 2019 r. - godz. 15.00

Zgłoszenia proszę kierować drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczniów szkół średnich zapraszamy na część teoretyczną  o godzinie 12.00. Część praktyczna rozpocznie się o godzinie 13.30, do wyboru języki programowania: Pascal, C, C++, C#.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszenia

Termin zgłaszania kandydatów: do 4 czerwca 2019 r. - godz. 15.00

Zgłoszenia proszę kierować drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przykładowe zadania

Uwaga Laureaci!

Miejsca 1,2,3 zostaną podane na stronie w dniu 7 czerwca 2019.

 

Oficjalne ogłoszenie wyników, połączone z rozdaniem dyplomów, odbędzie się w Instytucie Technicznym, dnia 13 czerwca  2019 r. o godz. 11.00

 

Serdecznie zapraszamy!

 


Już w sobotę 11 maja 2019 r. FAKRO otworzy przed Tobą drzwi do świata nowych możliwości. Przyjdź na Dzień Otwarty i zobacz, co może zaoferować Ci firma FAKRO!

baner na stronę www 848x200 px

Dzień Otwarty to idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat ścieżek kariery w FAKRO oraz poznać osoby tam pracujące i zobaczyć czym się zajmują. Podczas spotkania Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu, opowie o tym, „Jak budować markę firmy” i podzieli się praktycznymi informacjami, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Swoją pigułkę sukcesu zaprezentuje też specjalnie na tę okazję zaproszony prelegent, na co dzień realizujący projekty z obszaru Employer Brandingu oraz HR. Zaplanowaliśmy także inne warsztaty tematyczne i doradztwo HR!


Bądź na bieżąco i śledź kolejne informacje na stronie internetowej (www.fakro.pl/kariera) i w mediach społecznościowych.
Już wkrótce zamieszczony zostanie szczegółowy program wydarzenia, regulamin eventu oraz formularz rejestracyjny. Start rejestracji uczestników zaplanowany jest na 8 kwietnia. Zapisz w kalendarzu tę datę, aby nie zapomnieć wysłać swojego zgłoszenia. Liczba miejsc ograniczona!

 

 

Instytut Zdrowia we współpracy z Kołem Naukowym eRka

 oraz Instytut Techniczny we współpracy z Kołem Naukowym Vehiculum

 

zapraszają do udziału

w

Międzynarodowej Konferencji Naukowej

TRANSPORT
I RATOWNICTWO MEDYCZNE W TRANSPORCIE

Tęgoborze

9–10 maja 2019

Zaproszenie

Karta zgłoszenia

Program konferencji

 

 

 

 

Dzień otwarty w Instytucie Technicznym

 

dni otwarte plakat 2019

 

Zachęcamy pracowników PWSZ w Nowym Sączu do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej,

nt. "Curricular (Re)forms in Education – Challenges and Perspectives", która odbędzie się w Belgradzie 20 maja 2019 r. 

Organizatorem konferencji jest Wydział Edukacji Uniwersytetu w Belgradzie w partnerstwie z kilkoma europejskimi uczelniami oraz PWSZ w Nowym Sączu.

 

Teacher Education Faculty of the University of Belgrade organizes, in cooperation with a number of scientific and research institutions from Serbia and abroad, an international scientific conference entitled "Curricular (Re)Forms in Education – Challenges and Perspectives", to be held on 20 May, 2019. The conference focuses on two main sub-topics (to be discussed in sections organised according to teaching and educational areas):

a) Teaching Contents and Outcomes: Their Interconnectedness and Interdependence

b) New Concept of Preschool Education – From Theoretical Foundations to Feasible Curricula.

As we appreciate your results in the scientific areas related to education, we invite you to participate in our conference with your presentation.

The application for conference participation and presentation title with an abstract should be submitted by 15 February, 2019.

You will find additional information about the conference in the attachment.

 

Więcej informacji w Dziale nauki, rozwoju i współpracy, tel. 18 547 56 02 wew. 102 lub 101.

 

 

 

 

TRWA nabór uczestników do udziału w bezpłatnych szkoleniach oraz indywidualnych sesjach coachingowych
dla studentów ostatniego roku studiów (I lub II stopnia)
w ramach projektu pn. „Pracuj na swoją przyszłość – wsparcie studentów
PWSZ w Nowym Sączu w procesie wejścia na rynek pracy”.

fe power poziom pl 1 rgb

 

Najbliższe szkolenia:

1) Szkolenie „Rekrutacja i selekcja pracowników – jak się przygotować”  26 marca 2019 r. godz. 10:35 Instytut Pedagogiczny (ul. Chruślicka 6, sala 207)

2) Szkolenie „Kompetencje zawodowe osób urodzonych po 1980r. (Millenialsi, Snowflake’i) 26 marca 2019 r. godz. 11:15 Instytut Pedagogiczny (ul. Chruślicka 6, sala 207)

 

Zapisy w Biurze Projektu. Więcej informacji na podstronie projektu.

fotolia 77180405 subscription monthly xxl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW ORAZ NAUCZYCIELI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH DO SKORZYSTANIA
Z OFERTY SPECJALNEJ INSTYTUTU EKONOMICZNEGO PWSZ W NOWYM SĄCZU  !!!

28 marca 2019 roku

Klub Honorowych Dawców Krwi w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu serdecznie zaprasza chętnych do wzięcia udziału w akcji oddawania krwi w budynku Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu przy ul. Grottgera 50 w dniu 20 marca 2019 r. w godz. 8:30-13:00.

Akcja prowadzona jest na rzecz chorych i ofiar wypadków pod hasłem "100 litrów krwi na 100-lecie Policji". Oddana krew będzie przekazana na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawca i Krwiolecznictwa w Nowym Sączu.