szczegóły wkrótce

Szanowny Kandydacie, jeśli poszukujesz mieszkania w doborowym towarzystwie i miłej atmosferze - Dom Studenta PWSZ w Nowym Sączu przy ul. Długosza 61 to miejsce dla Ciebie !

Aka 1 640x360

Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta. Dużą zaletą usytuowania jest bliskość Instytutów Uczelni – od 5 do 15 minut pieszo.

W akademiku może zamieszkać 176 studentów w nowocześnie wyposażonych pokojach jedno, dwu i trzyosobowych, które są umeblowane i wyposażone w łazienki. Każdy pokój posiada łącze internetowe. Dom Studenta posiada także ogólnodostępne kuchnie, a także ogólnodostępną salę telewizyjną. Istnieje możliwość skorzystania z całodziennego wyżywienia za odpłatnością.

Dom Studenta to jedyne takie miejsce w Nowym Sączu, które jest obliczone na każdą kieszeń a funkcjonalne i nowoczesne wyposażenie zapewnia świetne warunki do nauki.

Wniosek o przyznanie miejsca w Domu Studenta należy złożyć do dnia 31.07.2019 r. (DS, ul. Długosza 61, Nowy Sącz).

Uroczyste Wręczenie Dyplomów Absolwentom Instytutu Ekonomicznego

odbędzie się 18 lipca 2019 r. o godz. 14.30

w Auli im. Profesora Andrzeja Bałandy w Nowym Sączu

przy Alejach Wolności 40.

 

Zapraszamy!

Zapraszamy na XII Festiwal Nauki

w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu

7 czerwca 2019 r. godz. 9:00-12:00

na terenie Kampusu dydaktyczno-sportowego

przy ul. Kościuszki 2 w Nowym Sączu.

plakat

 

Szczegółowy program: pobierz

 

Formularz RODO proszę wypełniać dla wszystkich uczestników konkursów wymienionych poniżej.

 

KONKURS_VOICES_OF_NS Regulamin

KONKURS_VOICES_OF_NS Karta_zgloszenia

 

Konkurs Młody matematyk - regulamin i karta zgłoszeń

 

Zawody pływackie dla SP i Gimnazjów REGULAMIN

Zawody pływackie dla uczniów KARTA ZGŁOSZENIA

 

Zabawy ruchowe dla przedszkolaków Regulamin

Zabawy ruchowe dla przedszkolaków KARTA ZGŁOSZENIA

Dane przedszkole może zgłosić tylko jeden zespół 6-osobowy do "Zabaw ruchowych".

 

 

Międzyszkolny turniej piłki nożnej - Festiwal Nauki REGULAMIN

Międzyszkolny turniej piłki nożnej - Festiwal Nauki KARTA ZGŁOSZENIA

 

Międzyszkolny turniej piłki siatkowej - Festiwal Nauki REGULAMIN

Międzyszkolny turniej piłki siatkowej - Festiwal Nauki KARTA ZGŁOSZENIA

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzień Kultury Języka to święto kultury różnych obszarów językowych organizowane przez studentów i wykładowców IJO dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dla każdego, komu bliska jest nie tylko polska tradycja.

Od 11 lat społeczność Instytutu Języków Obcych stara się przybliżyć zaproszonym Gościom geografię, historię, zwyczaje, kuchnię i muzykę państw anglo-, niemiecko- i rosyjskojęzycznych. Niezwykle ważnym elementem DKJ jest rozwijanie kompetencji społecznych studentów – to oni (głównie w ramach przedmiotów fakultatywnych) wymyślają i przygotowują gry, zabawy, prezentacje i inne atrakcje.

W DKJ aktywnie uczestniczą również studenci zagraniczni z programu Erasmus. Od lat Goście Dnia Kultury Języka mogą zapoznać się z kulturą takich krajów jak Turcja, Hiszpania i Chiny.

Co roku IJO zaprasza znanych podróżników, fotografów i pisarzy, którzy w swojej twórczości nawiązują do kręgów kulturowych języków angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

W 2019 roku Instytut Języków Obcych PWSZ organizuje Dzień Kultury Języka we współpracy z Zespołem Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu. Zapraszamy na Dzień Kultury Języka już 3 czerwca!

PROGRAM DNIA KULTURY JĘZYKA 2019

dzień kultury języka 2019 plakat 

Młodzi informatycy!

W dniu 5 czerwca 2019 r. w budynku Instytutu Technicznego PWSZ w Nowym Sączu, ul. Zamenhofa 1A, odbędzie się osiemnasta edycja konkursu dla młodych informatyków, ze szkół średnich, gimnazjów i szkół podstawowych.

Uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, zapraszamy na część teoretyczną o godzinie 10.00, następnie o godzinie 11.30 odbędzie się część praktyczna, do wyboru języki programowania: Pascal, C, C++, C#,  Logo.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszenia

Termin zgłaszania kandydatów: do 4 czerwca 2019 r. - godz. 15.00

Zgłoszenia proszę kierować drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczniów szkół średnich zapraszamy na część teoretyczną  o godzinie 12.00. Część praktyczna rozpocznie się o godzinie 13.30, do wyboru języki programowania: Pascal, C, C++, C#.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszenia

Termin zgłaszania kandydatów: do 4 czerwca 2019 r. - godz. 15.00

Zgłoszenia proszę kierować drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przykładowe zadania

Uwaga Laureaci!

Miejsca 1,2,3 zostaną podane na stronie w dniu 7 czerwca 2019.

 

Oficjalne ogłoszenie wyników, połączone z rozdaniem dyplomów, odbędzie się w Instytucie Technicznym, dnia 13 czerwca  2019 r. o godz. 11.00

 

Serdecznie zapraszamy!

 


Już w sobotę 11 maja 2019 r. FAKRO otworzy przed Tobą drzwi do świata nowych możliwości. Przyjdź na Dzień Otwarty i zobacz, co może zaoferować Ci firma FAKRO!

baner na stronę www 848x200 px

Dzień Otwarty to idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat ścieżek kariery w FAKRO oraz poznać osoby tam pracujące i zobaczyć czym się zajmują. Podczas spotkania Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu, opowie o tym, „Jak budować markę firmy” i podzieli się praktycznymi informacjami, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Swoją pigułkę sukcesu zaprezentuje też specjalnie na tę okazję zaproszony prelegent, na co dzień realizujący projekty z obszaru Employer Brandingu oraz HR. Zaplanowaliśmy także inne warsztaty tematyczne i doradztwo HR!


Bądź na bieżąco i śledź kolejne informacje na stronie internetowej (www.fakro.pl/kariera) i w mediach społecznościowych.
Już wkrótce zamieszczony zostanie szczegółowy program wydarzenia, regulamin eventu oraz formularz rejestracyjny. Start rejestracji uczestników zaplanowany jest na 8 kwietnia. Zapisz w kalendarzu tę datę, aby nie zapomnieć wysłać swojego zgłoszenia. Liczba miejsc ograniczona!

 

 

Instytut Zdrowia we współpracy z Kołem Naukowym eRka

 oraz Instytut Techniczny we współpracy z Kołem Naukowym Vehiculum

 

zapraszają do udziału

w

Międzynarodowej Konferencji Naukowej

TRANSPORT
I RATOWNICTWO MEDYCZNE W TRANSPORCIE

Tęgoborze

9–10 maja 2019

Zaproszenie

Karta zgłoszenia

Program konferencji

 

 

 

 

Dzień otwarty w Instytucie Technicznym

 

dni otwarte plakat 2019

TRWA nabór uczestników do udziału w bezpłatnych szkoleniach oraz indywidualnych sesjach coachingowych
dla studentów ostatniego roku studiów (I lub II stopnia)
w ramach projektu pn. „Pracuj na swoją przyszłość – wsparcie studentów
PWSZ w Nowym Sączu w procesie wejścia na rynek pracy”.

fe power poziom pl 1 rgb

 

Najbliższe szkolenia:

1) Szkolenie „Rekrutacja i selekcja pracowników – jak się przygotować”  26 marca 2019 r. godz. 10:35 Instytut Pedagogiczny (ul. Chruślicka 6, sala 207)

2) Szkolenie „Kompetencje zawodowe osób urodzonych po 1980r. (Millenialsi, Snowflake’i) 26 marca 2019 r. godz. 11:15 Instytut Pedagogiczny (ul. Chruślicka 6, sala 207)

 

Zapisy w Biurze Projektu. Więcej informacji na podstronie projektu.

fotolia 77180405 subscription monthly xxl