Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Wyzwania XXI wieku”

International Scientific Conference "Challenges of the 21st Century"

Organizator: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

pod patronatem JM Rektora dr hab. inż. Mariusza Cygnara, prof. nadzw.

Nowy Sącz, 18-20.10.2017 r.

I Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Wyzwania XXI wieku” jest doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy, ale również do inspirującej wymiany wzajemnych doświadczeń oraz integracji środowisk naukowych. Celem konferencji będzie skonfrontowanie poglądów, wyników i metod pracy naukowo-badawczej oraz podjęcie dyskusji nad istotnymi aspektami dla współczesnej teorii i praktyki w szkolnictwie wyższym. Mamy nadzieję, że na kanwie referatów przedstawionych w trakcie obrad wywiąże się ożywiona dyskusja, integrująca przedstawicieli różnych dziedzin nauki, a uczestnictwo w Konferencji przyczyni się do nawiązania trwałej współpracy naukowej i zawodowej.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU PRACOWNIKÓW WSZYSTKICH INSTYTUTÓW

ORAZ PRZEDSTAWICIELI UCZELNI POLSKICH I ZAGRANICZNYCH.

Forma wystąpienia:

1) Referaty

2) Sesja plakatowa

Publikacja

Rezultatem konferencji będzie opublikowanie przez Wydawnictwo Naukowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu kilku monografii naukowych, adekwatnie do zaplanowanych paneli tematycznych.

Panele tematyczne:

1) Wyzwania XXI wieku w naukach medycznych, o zdrowiu i kulturze fizycznej.

Challenges of the 21st Century in Medical Sciences, Health and Physical Education.

2) Wiodące innowacje XXI wieku w ekonomii, zarządzaniu i technologiach wytwarzania.

Challenges of the 21st Century: Leading Innovations in the Economics, Management and Production Technologies.

3) Wyzwania XXI wieku: skuteczna komunikacja – wymiar pedagogiczny i językowy.

Challenges of the 21st Century: Effective Communication – Pedagogical and Linguistic Aspects.

4) Wyzwania XXI wieku – mobilność w szkolnictwie wyższym.

Challenges of the 21st Century – Mobility in Higher Education.

Program i szczegółowe informacje na stronie: http://mkn.pwsz-ns.edu.pl/index.php/pl-pl/

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. +48 18 547 56 02 lub 18 443 45 45 wew. 102 lub 101