KOMUNIKAT

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z Zarządzeniem Nr 101/2020 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu z dnia 5 października 2020 r. w sprawie zasad funkcjonowania Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu w związku z ogłoszonym stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, wszelkie wizyty w budynkach Uczelni studentów oraz interesariuszy zewnętrznych zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Wszystkie sprawy dotyczące realizacji zadań Uczelni, jeżeli jest to możliwe, załatwiane są w sposób zdalny, w szczególności drogą telefoniczną lub za pomocą poczty elektronicznej.

W związku z powyższym informujemy, że Pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych pracuje zdalnie i pozostaje do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00–14:00 pod numerem telefonu: 510 777 568 oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych
mgr Sabina Kusion
ul. Długosza 61 (Dom Studenta), pokój 011,
33–300 Nowy Sącz
tel.: 510 777 568
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.