Summer Forest Camp 2020 - zapisy na obóz dla osób z niepełnosprawnościami!

Informacja graficzna o Summer Forest Camp 2020

Zapraszamy na kolejną (po Summer Mountain Camp 2019) wspólną przygodę z Fundacją Poland Business Run.

Tym razem ruszamy na niezwykły obóz leśnymi szlakami, dostosowany do osób z niepełnosprawnościami.

Wyjazd odbędzie się w terminie 15-19 lipca w okolicach Jeziora Niesłysz, w województwie lubuskim.

To propozycja dla tych, którzy letni czas uwielbiają aktywnie spędzać w na łonie natury: będą wędrówki, poranna gimnastyka, piękne widoki i nocowanie pod chmurką.

Źródło: https://www.polandbusinessrun.pl/pl/sfc/news/summer-forest-camp-2020-zapisy-na-oboz-dla-osob-z-niepelnosprawnosciami

 


Uwaga!

INFOMORMUJEMY, ŻE MOŻNA SKŁADAĆ WNIOSKI w pilotażowym programie „Aktywny Samorząd” Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym.

 

Komunikat!

W związku z ograniczeniem funkcjonowania Uczelni na podstawie Komunikatu nr 2 Kanclerza PWSZ z dnia 25 marca 2020 roku w sprawie organizacji pracy pracowników administracji w PWSZ w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 uprzejmie informujemy, że Biuro Osób Niepełnosprawnych pracuje zdalnie.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00 pod numerem telefonu:

tel.: 510 777 568

oraz  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.