UBEZPIECZENIE STUDENTÓW

 

Szanowni Państwo,

Informujemy o możliwości przystąpienia do ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) oraz Odpowiedzialności Cywilnej (OC) w roku akademickim 2021/2022 w ramach podpisanej przez Uczelnię umowy z InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group.

Ubezpieczenie będzie obowiązywać od 1 października 2021 r. do 30 września 2022 r.

Informacje na temat ubezpieczenia znajdziecie Państwo na stronie Uczelni, w zakładce Dla Studenta, URSS – ubezpieczenia (https://www.pwsz-ns.edu.pl/dla-studenta/uczelniana-rada-samorzadu-studentow/ubezpieczenia).

W celu przystąpienia do ubezpieczenia należy:

  1. Wypełnić oświadczenie znajdujące się na stronie https://www.pwsz-ns.edu.pl/dla-studenta/uczelniana-rada-samorzadu-studentow/ubezpieczenia (odrębnie dla ubezpieczenia OC i NNW). Oświadczenia proszę składać u starosty roku, który dostarczy je do URSS-u.
  2. Opłacić składkę ubezpieczenia w wysokości:
  • OC – 9zł
  • NNW – 33zł (I Grupa) lub 41zł (II Grupa); wysokość składki można wybrać dowolnie; w przypadku I grupy - całkowita suma ubezpieczenia wynosi 24 000zł, a w przypadku II grupy – 33 000zł.

Wpłaty składek należy dokonać na indywidualny numer rachunku bankowego studenta widoczny w Wirtualnym Dziekanacie w zakładce Finanse – dane do przelewów.

Ostateczny termin płatności składek ubezpieczenia upływa z dniem 30 listopada 2021 r.

Oświadczenie OC

Oświadczenie NNW

 

Instrukcja zgłoszenia roszczenia (szkody) z umowy ubezpieczenia

Zgłoszenie roszczenia (szkody) z ubezpieczenia.

 

W sprawach pilnych prosimy o kontakt emailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook:  Uczelniana Rada Samorządu Studentów PWSZ w Nowym Sączu