Międzyszkolny Konkurs Lingwistyczny "DUET"

AKTUALIZACJA!

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją zmuszeni jesteśmy odwołać część ustną I Wojewódzkiego Konkursu Lingwistycznego Duet i wyłonić zwycięzców na podstawie wyników z części pisemnej.

Przedstawiamy listę laureatów.

FINALIŚCI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LINGWISTYCZNEGO DUET 2019/2020

 

 

Szanowni Państwo!

W imieniu Instytutu Języków Obcych PWSZ w Nowym Sączu – zapraszamy do wzięcia udziału w Wojewódzkim Konkursie Lingwistycznym „DUET”.

Konkurs „DUET” przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a jego celem jest przede wszystkim promowanie i popularyzowanie nauki języków obcych oraz stwarzanie uczniom możliwości współzawodnictwa w zakresie umiejętności i uzdolnień lingwistycznych. Konkurs jest dwuetapowy.

Etap wewnętrzny przeprowadzany będzie 14 stycznia 2020 przez nauczycieli uczących języków obcych.

Etap międzyszkolny, finałowy odbędzie się w Instytucie Języków Obcych PWSZ w Nowym Sączu:

- 25 lutego 2020 – część pisemna

- 18 marca 2020 – część ustna

Uczestnicy konkursu muszą wykazać się wiedzą i umiejętnościami równocześnie w zakresie dwóch języków obcych. Językiem podstawowym - obowiązkowym jest język angielski. Drugim językiem do wyboru jest język niemiecki, francuski lub rosyjski.

Szczegółowe warunki konkursu oraz najnowsze informacje znajdą Państwo w zakładce AKTUALNOŚCI.

Osobami odpowiedzialnymi za całość konkursu są: mgr Bożena Leś oraz mgr Joanna Loesch.

Wszystkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 693153818 (mgr Bożena Leś).

Zgłoszenia do konkursu prosimy przesyłać e-mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem 18 441 24 71 na załączonym formularzu zgłoszenia, dołączonym do regulaminu w terminie do 10 stycznia 2020.