Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla studentów ostatniego roku studiów naszej uczelni on-line na platformie MS Teams

w środę 24 marca 2021 r. o godz. 11:45

pt. "Kompendium wiedzy o metodach poszukiwania zatrudnienia. Wsparcie urzędu pracy dla absolwentów uczelni".

Szkolenie poprowadzi pani Monika Jabłońska,

doradca zawodowy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie (Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu).

Zgłoszenia drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Link do szkolenia w dniu 24 marca 2021 r. o godz. 11:45:

Zapraszamy szczególnie studentów z ostatniego roku studiów.

Naprawdę warto !

abk logo

Szkolenie w ramach trwałości projekt pn. „Pracuj na swoją przyszłość – wsparcie studentów

PWSZ w Nowym Sączu w procesie wejścia na rynek pracy”.

fe power poziom pl 1 rgb

Dnia 13 stycznia 2021 r., o godz. 9.00, za pomocą platformy edukacyjnej Microsoft Teams odbędzie się 123 Konwersatorium Naukowe nt.: "Kompetencje kluczowe istotne w rozwoju ucznia - wyzwania współczesnej edukacji". Prowadzący mgr Magdalena Kiełbasa.

Serdecznie zapraszamy.

Współpraca między Instytutem Kultury Fizycznej PWSZ w Nowym Sączu, a Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Krakowie zaowocowała możliwością uczestnictwa w zajęciach nt.; „Jak zmienił się terroryzm i kim są terroryści w 2020 roku?” prowadzący: dr Magdalena El Ghamari (Collegium Civitas).

Celem zajęć/warsztatów jest przede wszystkim poznanie specyfiki zagrożeń bezpieczeństwa z nastawieniem na zagrożenia terrorystyczne. Zapoznanie z sytuacją bezpieczeństwa w Europie, a także informacjami z czego wynika propaganda i dlaczego terroryzm nie schodzi z pierwszych stron gazet. Jak uchronić się przed werbunkiem i jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i otoczenia. Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla studentów kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.

Zajęcia odbędą się w poniedziałek, dnia 23 listopada o godz. 17.00, na platformie Zoom (zainteresowanych prosimy o kontakt).

W dniu 15 stycznia 2020 r., w Instytucie Kultury Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbędzie się wykład otwarty na temat "Agresywne, wycofane, dziwne - dziecko z zaburzeniami integracji sensorycznej w domu, przedszkolu i szkole" - prowadzącym wykład będzie mgr Sylwia Konopka.

W dniu 17 stycznia 2020 r.,  o godz. 8.30 w Instytucie Kultury Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbędzie się wykład otwarty na temat "Terapia pacjentów ze skoliozą z wykorzystaniem SKOL-AS" - prowadzącym wykład będzie mgr Arkadiusz Ginter.

W dniu 15 stycznia w Instytucie Kultury Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbędzie się wykład otwarty na temat "Mutyzm - kiedy dziecko nie mówi. Przyczyny, objawy i leczenie" - prowadzącą wykład będzie mgr Natalia Bogdańska.

OGŁOSZENIE DLA 1 ROKU STUDIÓW DOTYCZĄCE SZKOLEŃ ORAZ SPOTKANIA Z WŁADZAMI INSTYTUTU KULTURY FIZYCZNEJ
PWSZ W NOWYM SĄCZU

W dniu 5 czerwca 2019 r., w godz. 8.00 - 12.00 w budynku B (Hala Sportowa) Instytutu Kultury Fizycznej odbędzie się III Konferencja Szkoleniowa dla nauczycieli Wychowania Fizycznego pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla oraz JM Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu dr hab. Mariusza Cygnara, prof. nadzw. Tematem konferencji będzie "NADWAGA I OTYŁOŚĆ – EPIDEMIA XXI WIEKU”

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji

Dnia 9 maja 2019 r.  o godz. 9.30, w auli Instytutu Kultury Fizycznej PWSZ w Nowym Sączu odbędą się zajęcia warsztatowe z zakresu praktycznego zastosowania metody McKenziego w diagnostyce i terapii pacjentów. Kolejny raz prowadzącym zajęcia będzie mgr Jacek Tuz – fizjoterapeuta, terapeuta dyplomowany Instytutu McKenziego Polska. Jest to trzecie spotkanie przybliżające główne założenia koncepcji McKenziego.

Serdecznie zapraszamy,

II Nowosądeckie Warsztaty Sztuk i Sportów Walki

10 maja o godzinie 16.00 na hali IKF PWSZ odbędą się warsztaty sztuk i sportów walki poprowadzone przez trenerów, instruktorów i mistrzów różnych stylów. Zaprezentują oni uczestnikom zajęć wybrane techniki walki charakterystyczne dla danego stylu. Uczestnicy po odbytym szkoleniu otrzymają pamiątkowy dyplom potwierdzający udział w warsztatach. Na koniec odbędą się pokazy mistrzów sztuk walki, ich zawodników oraz pokazy akrobatyki sportowej w wykonaniu członków AZS PWSZ.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie.

Trenerzy/instruktorzy:

Piotr Dobosz - Combat Sambo