Aktualności

Instytut Zdrowia PWSZ w Nowym Sączu ogłasza nabór na Pacjenta Standaryzowanego w ramach projektu pn. „Program rozwojowy na rzecz poprawy jakości kształcenia na kierunku Pielęgniarstwo w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu".

Poszukujemy osób w różnym wieku, które chciałyby uczestniczyć w zajęciach i egzaminach w charakterze pacjenta standaryzowanego.

Kim jest pacjent standaryzowany?

Pacjent standaryzowany(PS)to osoba wcielająca się w rolę pacjenta, dzięki któremu studenci kierunku pielęgniarstwo studia I i II stopnia będą mogli ćwiczyć i doskonalić procedury pielęgniarskie, medyczne w warunkach identycznych lub zbliżonych do sytuacji autentycznych. Osoba ta będzie zapraszana do udziału w zajęciach o charakterze ćwiczeń oraz egzaminów, realizowanych przez studentów, odtwarzając sytuacje, realizując wcześniej przygotowane oraz przećwiczone scenariusze zajęć, z uwzględnieniem relacji pielęgniarka-pacjent, a w szczególności dotyczące gromadzenia informacji o stanie zdrowia, możliwości przeprowadzenia badania fizykalnego, symulacji objawów oraz różnych zachowań pacjenta.

Serdecznie zachęcamy do rekrutacji !

 

Kontakt:
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
tel:185475660
 

F O R M U L A R Z Z G Ł O S Z E N I O W Y d o P r o g r a m u „Pacjent Standaryzowany”

OŚWIADCZENIE KANDYDATA o zgodzie na wykonywanie procedur symulacyjnych

OŚWIADCZENIE KANDYDATA o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy do celów rekrutacji

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA PROJEKTU

Regulamin Programu „Pacjent Standaryzowany”

bez tytułu

bez

 

Wskazówki wydawnicze