baner duzy 2020.2021

 

 

Rekrutacja na semestr zimowy roku akademickiego 2020/2021

 

 Zapraszamy do udziału w rekrutacji na semestr zimowy roku akademickiego 2020/2021 - wystarczy przejść kilka etapów by zostać studentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu

 

KROK 1

Drogi Kandydacie, jeżeli znalazłeś w naszej ofercie interesujący Cię kierunek studiów i zdecydowałeś się na studia w PWSZ w Nowym Sączu zarejestruj się na stronie internetowej Uczelni:

https://wd.pwsz-ns.edu.pl/Rekrutacja/Rejestracja

 

(Uwaga!!! Pamiętaj o wpisaniu poprawnego adresu e-mail, ponieważ drogą e-mailową otrzymasz nazwę użytkownika i hasło - w przypadku problemów prosimy o kontakt z Działem Spraw Studenckich i Kształcenia: 18 443 45 45 , wew. 107 lub bezpośrednio z Sekretariatem Instytutu w którym prowadzony jest dany kierunek studiów).

 

Masz już login i hasło? Zaloguj się do systemu:

https://wd.pwsz-ns.edu.pl/Rekrutacja/Logowanie

 

Wprowadź swoje dane osobowe, czytaj uważnie wszystkie komunikaty i postępuj zgodnie z instrukcją.

 

Sprawdź czy wprowadzone dane osobowe nie zawierają błędów - po zatwierdzeniu formularza nie można dokonać zmian.

Pamiętaj o zamieszczeniu fotografii w wersji cyfrowej odzwierciedlającej Twój aktualny wizerunek!!!

W przypadku wystąpienia problemów podczas procesu rejestracji lub pytań – skontaktuj się z Komisją Rekrutacyjną, Sekretariatem Instytutu, w którym prowadzony jest dany kierunek studiów lub Działem Spraw Studenckich i Kształcenia (tel. 18/443-45-45, wew. 107) – uzyskasz pełne informacje i pomoc.

Pamiętaj!!! Kandydat jest odpowiedzialny za prawidłowość wypełnionych danych.

 

KROK 2

Aby pomyślnie przejść proces elektronicznej rejestracji należy:

· wydrukować i podpisać formularz rekrutacyjny zamieszczony w systemie,

· przygotować komplet wymaganych dokumentów (szczegółowy wykaz – patrz zakładka: Rekrutacja/Wymagane dokumenty)

· dokonać opłaty rekrutacyjnej (druk generowany automatycznie w systemie elektronicznej rejestracji - w przypadku rejestracji na więcej niż jeden kierunek studiów opłatę rekrutacyjną należy uiścić za każdy kierunek oddzielnie (patrz zakładka: Rekrutacja/Opłata rekrutacyjna))

a następnie zamieść w systemie wymagane dokumenty w formie elektronicznej (skan, zdjęcie, dopuszczalne formaty: pdf, jpg, jpeg).

 

KROK 3

Przeszedłeś pomyślnie elektroniczną rejestrację na studia i przystąpiłeś do dodatkowego postępowania kwalifikacyjnego jeżeli wybrałeś kierunek, na którym jest wymagany egzamin wstępny lub rozmowa kwalifikacyjna (patrz zakładka: Rekrutacja/Egzaminy wstępne/rozmowa kwalifikacyjna) – bądź cierpliwy i czekaj na ogłoszenie, na stronie internetowej Uczelni, listy osób zakwalifikowanych do wpisu na listę studentów: 4 września 2020 r.

 

KROK 4

Zostałeś zakwalifikowany do wpisu na listę studentów?

Przygotuj komplet wymaganych dokumentów i dostarcz je Komisji Rekrutacyjnej w Instytucie, w którym prowadzony jest wybrany przez Ciebie kierunek studiów w terminie:7 - 11 września 2020 r. (szczegółowe terminy pracy Komisji Rekrutacyjnej znajdziesz (pod koniec sierpnia) w zakładce: Harmonogram prac Komisji Rekrutacyjnej.)

Pamiętaj! Aby dostarczyć dokumenty do Komisji Rekrutacyjnej należy umówić wizytę za pośrednictwem Wirtualnego Dziekanatu.

Składając kopie dokumentów zabierz ze sobą oryginały w celu potwierdzenia ich autentyczności.

Jeśli nie możesz osobiście dostarczyć dokumentów do Komisji Rekrutacyjnej może to zrobić wybrana przez Ciebie osoba posiadająca Twoje pełnomocnictwo. Wzór pełnomocnictwa znajdziesz w zakładce: Rekrutacja/Druki do pobrania.

 

KROK 5

Pamiętaj by koniecznie potwierdzić podjęcie studiów w Sekretariacie Instytutu, w którym podejmiesz kształcenie ponieważ przyjęcie na studia następuje w drodze wpisu na listę studentów.

 

 

Rekrutacja na semestr letni roku akademickiego 2020/2021

 

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na semestr letni roku akademickiego 2020/2021 -
wystarczy przejść kilka etapów by zostać studentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu

 

 

 

PRZEJDŹ DO ELEKTRONICZNEJ REJESTRACJI NA STUDIA