Rekrutacja ekspertów do udziału w projekcie Interreg Polska-Słowacja 2014-2020

PLSK.02.02.00-SK-0180/18-00 pn. „Podróżowanie bez granic”.

Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu atrakcyjności, skali promocji wszystkich środków transportu zlokalizowanych w regionach przygranicznych Słowacji i Polski, wzbudzenie zainteresowania wykorzystaniem i łączeniem regionalnych środków transportu oraz zwrócenie uwagi na potrzebę zrównoważonego wykorzystania dostępnych opcji transportowych.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu ogłasza rekrutację ekspertów do projektu w celu przeprowadzenia wykładów/wycieczek on-line w ramach projektu Interreg Polska-Słowacja 2014-2020 PLSK.02.02.00-SK-0180/18-00 pn. „Podróżowanie bez granic”. Ogłoszenie kierowane jest do ekspertów z dziedziny turystyki, przyrody, geografii, historii, kulturoznawstwa, sztuki oraz pokrewne. Wymagane jest potwierdzenie posiadanego doświadczenia lub kwalifikacji zawodowych z danej dziedziny (np. dyplom ukończenia studiów, zaświadczenie o zatrudnieniu, legitymacja, certyfikat – oryginał do wglądu). Przewiduje się wynagrodzenie zgodne z założeniami projektu.

Wyżej wymienione działania mają na celu zaprezentowanie ciekawych miejsc, znajdujących się na terenie przygranicznym Polski i Słowacji oraz ujętych w wykazie wskazanym przez PWSZ w Nowym Sączu, dostępnym na stronie www.cestovaniebezhranic.eu

Treść ogłoszenia (pdf 242 KB)

Formularz zgłoszeniowy (docx 71 KB)

Podpisany formularz zgłoszeniowy udziału w projekcie w charakterze eksperta (wraz z załącznikami) należy złożyć w sekretariacie ogólnym Rektoratu ul. Staszica 1, 33-300 Nowy Sącz. z dopiskiem „Interreg” lub wysłać skanem na adres Koordynatora projektu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rekrutacja trwa do dnia 10 maja 2021 r. lub do chwili zgłoszenia się oczekiwanej liczby ekspertów – maksymalnie 20 osób. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami spełniającymi wymagane kryteria kwalifikacyjne.

Informacja dla osób zainteresowanych pod numerem telefonu: 18 443 45 45 wew. 113 lub 601 860 042.