Fundusz Stypendialny im. Braci Potoczków wspiera naukę zdolnej młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Jego celem jest również promowanie młodych talentów, uczniów twórczych, pragnących robić więcej i wiedzieć więcej dla własnego rozwoju i doskonalenia się. Na stypendium mogą liczyć przede wszystkim uczniowie oraz studenci z najlepszą średnią ocen. Do przyznania stypendium brane jest również po uwagę kryterium dochodu przypadającego na każdego członka w rodzinie, a także dodatkowe osiągnięcia i zaangażowanie w pracach społecznych oraz wolontariacie.

Studenci PWSZ w Nowym Sączu mogą składać wnioski zgodnie z regulaminem stypendialnym na formularzach udostępnionych na stronie http://sadeczanin.info/wiadomosci/zloz-wniosek-o-stypendium-im-braci-potoczkow-czekamy

Wszelkich informacji udziela:
Fundacja Sądecka
BIURO: ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz
Godziny otwarcia biura: pon-pt , 8.00-16.00
tel. (18) 475 16 20
fax (18) 475 16 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator:
Przemysław Bawołek
tel. (18) 475 16 30
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.